Четвер, 12.12.2019, 17:38
Вітаю Вас Гість | RSS

  Бібліотека Рокитнівського НВК                                     "ШКОЛА І ст. - ГІМНАЗІЯ" 

СЕРІЯ "ШКІЛЬНА ХРЕСТОМАТІЯ"

     Серія "Шкільна хрестоматія" покликана задовольнити попит на "запрограмовану" літературу, дбає як про школяра, так і про вчителя - невеличкі передмови в серії "Шкільна хрестоматія" вдовольняють цікавість перших, а ґрунтовний літературознавчий додаток та методичні рекомендації полегшують життя другим.

     Косинка, Григорій.
       В житах: Для ст. шк. віку / Упорядкув. текстів, передм., прим. Ю. Колеснікової. — К.: Школа, 2007. — 303 с. — (Шкіл, хрестоматія).

       До видання увійшли твори видатного українського письменника Григорія Косинки (1899-1934), який так сформулював принцип своєї літературної творчості: «Художній твір, літературний або малярський, в наші дні має відбивати історію нашого часу, героїчні події, нову людину, її життя й переживання. Тоді цей твір житиме в народі».
       Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
       Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю Г. Косинки.


     Лєрмонтов, Михайло.
       Вибране: Для ст. шк. віку / М. Лєрмонтов. — К.: Школа, 2009. — 288 с.: іл. — (Шкільна хрестоматія).

       До видання увійшли поезії, поеми, драми М. Ю. Лєрмонтова (1814—1841). Додаток до прочитаного містить біографічні, літературознавчі та методичні матеріали, які допоможуть читачеві ґрунтовніше ознайомитися з життям і творчістю митця.
       Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
       Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю М. Ю. Лєрмонтова.     Пушкін, Олександр.
       Вибране: для сер. та ст. шк. віку / Олександр Пушкін; пер. з рос. М. Т. Рильського, Н. В. Кир'як; упоряд. та навч.-метод. мат-ли Л. М. Слободянюк. — К.: Школа, 2009. — 336 с.: іл. — (Шкільна хрестоматія). 

       До хрестоматії увійшли вибрані твори видатного російського поета Олександра Сергійовича Пушина (1799-1836) — поеми «Руслан і Людмила» та «Євгеній Онєгін», казки, поезії у перекладі талановитого українця М. Т. Рильського. Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з літератури.
       Розрахована на школярів, учителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю О.С. Пушкіна.     Чайковський, Андрій. 
       За сестрою: для ст. шк. віку / Андрій Чайковський; упорядкув. текстів, передм., прим. О. Шевченко. — К.: Школа, 2008. — 320 с.: іл. — (Шкільна хрестоматія). 

      До книжки увійшли вибрані твори відомого українського письменника Андрія Чайковського (1857-1935) — повісті «За сестрою» та «Олюнька», оповідання «Богданко» та історичний нарис «Петро Конашевич-Сагайдачний». Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури. Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю А. Чайковського.
     Грінченко, Борис.
       Каторжна: для серед, та ст. шк. віку / Б. Грінченко. — К.: Школа, 2009. — 336 с. — (Шкіл, хрестоматія).

       До видання увійшли вибрані твори класика української літератури Бориса Грінченка (1863—1910), життя і діяльність якого для багатьох поколінь служить прикладом подвижництва на теренах розвою української культури і національної ідеї. Письменник, поет, науковець, освітянин, автор славнозвісного «Словаря української мови», Б. Грінченко створив чимало творів, які і сьогодні викликають інтерес читачів. Добір текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
       Розраховано на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю Б. Д. Грінченка.

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 66

Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рокитнівська ЦСПШБ © 2019 ¦ Розробка та дизайн: Іван Соколов
Хостинг від uCoz