П`ятниця, 26.04.2024, 17:25

СЕРІЯ "ВЕСЕЛКА"

Серія "Веселка" видавництва Белкар-книга заснована у 2005 році.

Книги серії "Веселка" містять: казки, оповідання, вірші, абетки (на українській мові). Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Що? Де? Як?: популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку. — X.: Белкар-книга, 2010. — 64 с.: іл. — (Веселка)

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Читаючи разом з батьками цю книгу, малюки в доступній і цікавій формі познайомляться з навколишнім світом. Вони дізнаються багато цікавого про нашу планету Земля, про Сонце та Сонячну систему, про те, хто такі динозаври, як ростуть рослини, про різних дивовижних тварин. Книжка розповість про те, з чого складається наш організм, коли з’явилися санчата, лижі, велосипед, автомобіль тощо. Одним словом, малюкам відкриється багато див світу.

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Таємниця золотої печери: Пригодницькі історії. X.: Белкар- книга, 2012. — 64 с.: іл. — (Веселка).

3 героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чарівників. Герої наших історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, кмітливі та винахідливі, тому вони завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом.

Для дітей молодшого шкільного віку.

Гуріна В.В. Весела абетка, або Місто букв: Вірші, загадки Белкар-книга, 2010. — 48 с.: іл. — (Веселка)

Цікаві та змістовні вірші, а також чудові малюнки, разом з якими «оживають» усім нам знайомі предмети, і букви стають дієвими персонажами книги, допоможуть малятам завчити літери, а веселі загадки розраховані на те, щоб діти легко та залюбки повторили всі букви.

Книга призначається для дошкільнят, їхніх батьків, а також може бути використана як навчальний посібник вихователями дитячих садків.

Золотий черевичок: Казки. - X.: Белкар-книга, 2011. — 64 с.: іл. — (Веселка)

До збірки ввійшли відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними та добрими.

Для дітей молодшого шкільного віку.

Хмарки грають у квача: вірші. / Упорядник Г. М. Кирпа. – Х.: Белкар-книга, 2009. — 64 с.: іл. — (Веселка)

До збірки увійшли вірші відомих українських письменників про тварин, про правила поведінки та спілкування, про речі, що нас оточують, тощо.

Вірші знайомлять дітей з навколишнім світом, виховують почуття гумору та розвивають творчу уяву юних читачів.

Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

Пори року: оповідання,  вірші, казки, загадки. / Упорядник Г. М. Кирпа. – Х.: Белкар-книга, 2012. — 64 с.: іл. — (Веселка)

Незбагненний світ природи завжди приваблював людину. Ця книжка відкриє читачеві красу і загадковість рідної землі, познайомить його з найкращими віршами, оповіданнями, казками для дітей, написаними українськими і зарубіжними авторами. Кожній порі року присвячений окремий розділ книги.

Гуріна В.В.

Блакитна кулька: пригодницькі історії — X.: Белкар-книга, 2011. — 64 с.: іл. — (Веселка)

З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій: здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує будь - які бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і потраплять у полон до підступного чаклуна. Але усе скінчиться добре тому, що герої наших казок хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, кмітливі і винахідливі.

Для молодшого шкільного віку.