Вівторок, 21.11.2017, 17:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Бібліотека Рокитнівського НВК                                     "ШКОЛА І ст. - ГІМНАЗІЯ"

Головна » 2017 » Квітень » 6 » Тиждень дитячого читання «Якщо читає дитина, Україна вільна і єдина!»
Тиждень дитячого читання «Якщо читає дитина, Україна вільна і єдина!»

Якщо читає дитина, Україна вільна і єдина!

Під таким гаслом пройшов Тиждень дитячого читання у Рокитнівському НВК «Школа І ступеня – гімназія». Протягом тижня з 20 по 24 березня, було проведено багато цікавих заходів, на яких діти показали свої вміння, навички, знання та творчі здібності.

В ерудит-вікторині «Казковий калейдоскоп», перемогу отримали Чмуневич Софія (2-А кл.) та Рафальська Ангеліна (2-Б кл..) з однаковою кількістю набраних балів і були нагороджені невеличкими призами, всі інші учасники отримали солодощі.

Традиційно для першокласників пройшла «Посвята в читачі». Свято підготували учні 3-А класу на чолі з класоводом Ничипорчук Л.Т.

В 1-Б гімназійному класі (5кл.) було розіграно інсценівку казки «Пригоди української книжки».

Учні 4-х гімназійних класів взяли участь в анкетуванні «Як ти читаєш книжки?» З проведеного аналізу анкетування було зроблено висновок, що в учнів по-різному розвивається читацька культура і компетентність.

В конкурсі на виготовлення закладок до книжок «Чудеса своїми руками» отримали перемогу слідуючі учні: 1 місце – Богданець Юлія

(3-Б кл.), 2 місце розділили – Пахнюк Ангеліна (2-Б кл.) та Жульжик Вікторія (2-А кл.), 3 місце також розділили – Ловцов Григорій (3-А кл.) та Пархомчук Олеся (2-А кл.). Всі переможці отримали невеличкі призи.

Заходи, проведені в рамках Тижня дитячого читання сприяли популяризації читання, виховання любові та поваги до книги.

Марина Пахнюк, шкільний бібліотекар.

Переглядів: 119 | Додав: WWWWW_W | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: