Четвер, 18.04.2024, 13:52

СЕРІЯ "БІБЛІОТЕКА ШКІЛЬНОЇ КЛАСИКИ"

Ця серія - справжній помічник школярам. Кожна з книжок містить твори відомих письменників за шкільною програмою.

Коллоді К.
       Пригоди Піноккіо: казка : для мол. шк. віку / Карло Коллоді; пер. з італ. Ю. Авдєєва ; іл. В. Дунаєвої. — Вид. 2-ге, без змін. — К. : Національний книжковий проект, 2011. — 176 с. : іл. — (Бібліотека шкільної класики).

Ця всесвітньо відома казка італійського письменника XIX століття розповідає про кумедні, а іноді й сумні, але завжди повчальні пригоди непосидючого і веселого, впертого, але доброго, плаксивого й егоїстичного, але чуйного дерев'яного чоловічка Піноккіо, який, зазнавши ряд життєвих випробувань, нарешті стає з дерев'яної ляльки справжнім хлопчиком.

Распе, Рудольф Еріх.
       Пригоди барона Мюнхгаузена: Повість / Пер. з рос. Олени Юркевич; Післямова Оляни Рути; Іл. І. Олейникова. — К.: Національний книжковий проект, 2010. — 240 с.: іл. — (Бібліотека шкільної класики).

Тільки зі славнозвісною книжкою «Пригоди барона Мюнхгаузена» всесвітньо відомого німецького письменника Рудольфа Еріха Распе юний читач має нагоду звідати незвичайних мисливських пригод, зустрітися з усілякими дивовижними істотами, поплавати морями - океанами, а також... підготуватися до уроку зарубіжної літератури.

Кіплінг Р.
       Ріккі-Тіккі-Таві та інші: казкові історій : для мол. та серед, шк. віку / Редьярд Кіплінг ; пер. з англ. Л. Солонька та Ю. Лісняка ; іл. Л. Горошко. — К.: Національний книжковий проект, 201 і. — 160 с.: іл. — (Бібліотека шкільної класики).

Із розумними та добрими, наївними та підступними героями знайомить юних читачів книжка найкращих казок відомого англійського письменника та мандрівника Редьярда Кіплінга.

Гуцало Є. П.
       Сім'я дикої качки: для мол. та серед, пік. віку / Євген Гуцало ; упорядкує, та передм. Л. Вороніної. — Вид. 2-ге, без змін. — К.: Національний книжковий проект, 2012. — 224 с. : іл. — (Бібліотека шкільної класики).

Цю книжку склали вибрані оповідання й повість відомого українського письменника Євгена Гуцала (1937-1995). Найтоншими барвами своєї чудової мови автор вимальовує перед читачем складний і водночас такий прекрасний світ дитинства з його радощами й печалями, а ще світ живої природи, частиною якого є і ми, люди.

Толстой О.
       Золотий ключик, або Пригоди Буратіно: казка : для мол. шк. віку / Олексій Толстой ; пер. з рос. Н. Кир'ян ; іл. Ю. Мітченко. — Вид. 3-тє, без змін. — К.: Національний книжковий проект, 2011. — 144 с.: іл. — (Бібліотека шкільної класики).

Славнозвісна казка російського класика Олексія Миколайовича Толстого про маленького дерев'яного чоловічка Буратіно, якого змайстрував із балакучого поліна столяр тато Карло, про те, як Буратіно вдалося вивідати в синьйора Карабаса Барабаса таємницю золотого ключика, та про незвичайні пригоди, які він пережив зі своїми друзями: Мальвіною, П'єро і пуделем Артемоном.