Вівторок, 21.11.2017, 17:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Бібліотека Рокитнівського НВК                                     "ШКОЛА І ст. - ГІМНАЗІЯ"

Святослав Марчук

Святослав учень 5 гімназійного класу Рокитнівської гімназії, солідний і не по роках серйозний хлопець, бо серйозно ставиться до всього чим би не займався. Коли Святослав сідає за білий рояль музичної школи зникає все довкола: залишається він і музика, музика, яка лине то ввись над землею, то западає на саму глибину душі, почувши музику у його виконанні не можливо забути ні цього талановитого хлопця, ні його чудової музики.
       Любов до музики Святослав унаслідував від батьків, мати Катерина Георгіївна музикант за освітою і викладач музичної школи по класу фортепіано за фахом, з самого малечку привила сину любов до інструменту і гри на ньому.
       Наполеглива праця та любов до музики не залишаються не помітними, адже коли віддаєш улюбленій справі весь вільний час то і результат високий, на весні 2009 року Святослав став найкращим на обласному конкурсі юних піаністів. Йому аплодувало все журі, йому в один голос віддали І місце.
       Та не лише грою на фортепіано може похвалитись Святослав, він майстерно оволодів грою на гітарі та саксофоні, грати на гітарі вирішив тому, що на цьому інструменті грає його батько та друзі, а саксофоном зацікавився тому, що цей інструмент досить гарно звучить.
     У 2009 році Святослав на відмінно закінчив музичну школу, на відмінно вчиться в Рокитнівській гімназії, а людина, яка віддає перевагу світовому генію великому композитору Моцарту не може зупинятись на досягнутому, хоч за словами хлопця він ще не думав про світову славу, та ми від нього чекаємо високих результатів чого йому і бажаємо.

«  Листопад 2017  »

Рокитнівська ЦСПШБ © 2017 ¦ Розробка та дизайн: Іван Соколов