П`ятниця, 29.03.2024, 15:25

Головна » 2014 » Жовтень » 27 » Цикл заходів в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека - стратегічний партнер освіти»
17:12
     В рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека -  стратегічний партнер освіти», який проходив з 1 по 31 жовтня 2014 року в нашій шкільній бібліотеці були організовані та оформлені книжкові виставки та тематичні полички «Степ та воля – козацька доля» (до Дня українського козацтва), «Вмійте захищати свої права», «Українські письменники – дітям» та інші.
     8 та 10 жовтня проведені бібліотечні уроки з учнями 4-х класів на тему: «Творчість нашого народу». Творчість нашого народу багата казками, легендами, переказами, піснями, оповіданнями, прислів’ями тощо. Та на уроках більше уваги було приділено казці та легенді. Тому що українська народна творчість найяскравіше відображається в них.
     21 жовтня цікаво і змістовно пройшло літературне свято «Осінній ярмарок». Підготували захід учні 3-Б класу на чолі з шкільним бібліотекарем Пахнюк М.І. та класоводом Кузьмич О.В. Метою свята було допомогти учням краще пізнати народні звичаї і традиції, виховувати любов і пошану до них, необхідність зберігати і передавати їх наступним поколінням. Навчити дітей цінувати людську працю.
     22 жовтня шкільний бібліотекар для учнів 4-А класу (класовод Рудницька Т.Ф.) організувала зустріч з дитячим письменником Рівненщини Романом Демчуком,  яка проходила в центральній районній бібліотеці і була підготовлена працівниками цієї бібліотеки. Діти від зустрічі отримали багато емоцій та задоволення, придбали книжечки автора з особисто віршованими автографами. Дізнались, які нові книжечки зможуть почитати в найближчий час.
     24 жовтня на уроці історії спільно з вчителем історії Бірюковою І.М. для учнів 5-А гімназійного класу (9 клас) пройшла історична година «Окупація України 1941-1944 років», приурочена 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.
     Фоторепортаж заходів додається.
Марина Пахнюк.