Середа, 24.04.2024, 13:47

Головна » 2016 » Квітень » 06

Дитячі книги вбирають у себе дивовижний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу і опинитись у цьому світі.      Тільки книжки перетворять подив у допитливість, тільки читання відкриє перед людиною розкіш інтелектуального життя.

Традиційно щороку в шкільних бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цього року в нашій школі розпочався 28 березня і тривав по 1 квітня.

Кожний день був приурочений певній тематиці. Учні 2-Б гімназійного класу (6 клас) взяли участь у літературному калейдоскопі «Книга – міст у світ знань», який проходив в «Ігровий день». В «День творчості» з цікавістю і натхненням учні 2-4 класів початкової школи виготовляли книжечки-саморобки, а учні 1-2 гімназійних класів (5-6 класи) та учні 3-х класів початкової школи намалювали багато малюнків до конкурсу «Книга – твій найкращий друг». Першокласників цього дня було посвячено в читачі шкільної бібліотеки. Свято пройшло змістовно і весело. Адже до малечі під час заходу завітали казкові герої: Мальвіна, Буратіно, Червона шапочка, Незнайко, Баба Яга, лікар Айболить, та все ж головною героїнею була Книжкова Королева. Допомогли підготувати свято учні 3-А класу на чолі з класоводом Ковалевич Оленою Петрівною. Бібліотечне дослідження «Який ти читач?» припало на «День спілкування». В анкетуванні взяли участь учні 4-х гімназійних класів (8-і класи). Година спілкування «Подорож країною Читалією» пройшла з учнями групи продовженого дня. Протягом Тижня щодня працювала «Книжкова лікарня», всі бажаючі учні повертали до життя порвані книги.

Провідним завданням при проведенні Тижня було стимулювання в учнів інтересу до читання та самостійного вибору книг, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу школярів, посилення ролі книги в безперервному освітньому процесі.

Учні, які взяли активну участь у Всеукраїнському тижні дитячого читання отримали грамоти, подяки і невеличкі призи.

Марина Пахнюк, бібліотекар «Школи І ступеня – гімназія».

... Читати далі »

Переглядів: 816 | Додав: WWWWW_W | Дата: 06.04.2016 | Коментарі (0)

«  Квітень 2016  »